فهرست

تبريك

با صدور پیام نوروزی سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان بوشهر

فعالیت های کتابخانه های عمومی در ایام نوروز اعلام شد

عباس نعمتی، سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان بوشهر با تبریک فرارسیدن سال جدید، نحوه خدمت رسانی کتابخانه های عمومی استان را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان بوشهر، همزمان با فرارسیدن سال 1400 هجری شمسی، عباس نعمتی، سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان بوشهر با تبریک فرارسیدن سال جدید، نحوه خدمت رسانی کتابخانه های عمومی استان را اعلام کرد.
متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

یا مقلب القلوب و الابصار، یا مدبر اللیل و النهار، یا محول الحول و الاحوال، حول حالنا الی احسن الحال.

 

همکاران عزیز و ارجمندم

سلام علیکم


اکنون با استعانت از آفریدگار جهان، به بهانه رستاخیز طبیعت، فرا رسیدن بهار را که هنگامه‌ ی تجلی مواهب الهی است به همکاران پرتلاش و فرهیخته ام تبریک گفته و ضمن تشکر از زحمات و صبوری‌هاشان در سال  1399 به همگی خداقوت عرض می‌نمایم.
این ایام مردم عزیز کشورمان با بحران بیماری کرونا در حال مبارزه اند که جا دارد ضمن عرض خداقوت به جامعه پزشکی و درمانی کشور به عنوان مدافعان سلامت کشور و آرزوی شفای بیماران، برای درگذشتگان از خداوند منان طلب آمرزش کنم.

سال جدید که بنا به فرمایش مقام معظم رهبری  سال « تولید، پشتیبانی ها مانع زدایی ها» نامگذاری شده و فرصت‌های پیش رو نوید آینده شیرینی را می‌دهد که امیدوارم شاهد پیشرفت بیش از پیش کتابداران و کتابخانه‌های عمومی استان در سایه اسلام و اهل بیت و برخورداری از دعاهای امام راحل(ره) و شهیدان بزرگوار، و همچنین طی مسیر در راستای رهنمودهای مقام معظم رهبری باشد.

عباس نعمتی،سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان بوشهر در پایان این پیام گفت: کتابخانه های عمومی استان بوشهر در ایام نوروز با توجه به وضعیت شهرستان ها در ایام کرونا در خدمت مردم فرهیخته استان خواهند بود.
وی افزود: کتابخانه های عمومی در هفته دوم فرودین ماه در شهرستان های با وضعیت نارنجی و قرمز تعطیل و در شهرستان های با وضعیت زرد و آبی به ارائه خدمت می پردازند.
نعمتی بیان داشت:  کتابخانه های عمومی در شهرستان های زرد و آبی روزهای 7 و 8  و 10 و 11 فعال و برنامه های فرهنگی ترویجی کلیه کتابخانه های عمومی در این ایام از طریق فضای مجازی صورت می گیرد.