فهرست

انتصاب

با پایان یافتن مأموریت سیدعلی هاشمی دراستان بوشهر؛

عباس نعمتی،‌ سکان سرپرستی کتابخانه های عمومی را بر عهده گرفت

مراسم تودیع مدیر کل و معارفه سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان بوشهر برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان بوشهر، آیین تودیع مدیرکل و معارفه سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان بوشهر با حضور سیدعلی هاشمی، مدیرکل وقت کتابخانه های عمومی استان بوشهر، عباس نعمتی و امیرحسین آزادی وفا، مدیرکل امور مجلس و استان های نهاد کتابخانه های عمومی کشور و کارکنان ستادی استان برگزار شد.
سیدعلی هاشمی در ابتدای این مراسم ضمن تقدیر از همه افرادی که در توسعه کتابخانه ها و ترویج فرهنگ کتابخوانی همراه و همکار مجموعه اداره کل استان بودند گفت : از سال 93 و ابتدای تصدی این مسئولیت تلاش کردیم تا مجری صادق و امانت دار سیاستهای نهاد کتابخانه های عمومی کشور در استان بوشهر باشیم.
وی عنوان کرد: در اجرای برنامه های و فعالیتهای خود از ارتباط با ائمه جمعه فرمانداران، مدیران کل استانی و سایر مسئولین بهره مند شدیم و در این راستا اعتبارات مالی و حمایتهای معنوی موثری را در رسیدن به اهداف نهاد کسب کردیم.
امیرحسین آزادی وفا، مدیرکل امور مجلس و استان های نهاد کتابخانه های عمومی کشور نیز در این مراسم با اشاره به «آیه تِلكَ الأَيّامُ نُداوِلُها بَينَ النّاسِ وَلِيَعلَمَ اللَّهُ الَّذينَ آمَنوا وَيَتَّخِذَ مِنكُم شُهَداءَ ۗ وَاللَّهُ لا يُحِبُّ الظّالِمينَ» گفت: ایمان مصادیق زیادی در رفتار افراد دارد که یکی از آن ‌بی رغبتی به دنیا و امانت داری است و این شاخص ها در رفتار و شخصیت آقای هاشمی روشن و هویداست.
امیرحسین آزادی وفا از تلاش ها و زحمات جهادی سیدعلی هاشمی،‌ مدیرکل وقت کتابخانه های عمومی استان بوشهر در تصدی 6 ساله  ایشان تشکر کرد و گفت: ثمره نیک مدیریت ایشان نزد نهاد کتابخانه های عمومی کشور واضح و ملموس است.
عباس نعمتی سرپرست جدید اداره کل کتابخانه های عمومی استان بوشهر، از تلاشها واقدامات موثر هاشمی تشکر کرد و گفت: علاوه بر کارکردهای تخصصی و مدیریتی، ایشان از لحاظ مقبولیت شخصیتی نیز مورد اتفاق و افتخار کارکنان اداره کل و همچنین کتابداران هستند.
در پایان این مراسم با قرائت پیام تقدیر علیرضا مختارپور، دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور از زحمات شش ساله سیدعلی هاشمی تجلیل شد و حکم سرپرستی عباس نعمتی به عنوان سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان بوشهر به وی اعطا شد.
گفتنی است: سیدعلی هاشمی از مرداد ماه سال 93 سکان اداره کتابخانه های عمومی استان بوشهر را بر عهده گرفت و در تصدی 6 ساله خود فرایند دقیق بکارگیری منابع مادی و انسانی و سازماندهی کلیه امکانات جهت دستیابی به اهداف سازمانی و تحقق مدیریت جهادی بنا بر فرمایشات مقام معظم رهبری و توسعه فرهنگ اهلبیت را به عنوان خط مشی خود قرارداد.
شایان ذکر است: عباس نعمتی سرپرست جدید اداره کل کتابخانه های عمومی استان بوشهر همزمان مدیرکل حراست نهاد کتابخانه های عمومی  کشور را نیز بر عهده دارد.

 
عكس های مرتبط :