فهرست

با كتابداران

به مناسبت هفته کتاب صورت گرفت:

بازدید فرماندار کنگان از کتابخانه شهدای هسته ای

همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی سیدعلی پاکنژاد، فرماندار شهرستان کنگان به همراه بخشدار مرکزی، معاون سیاسی فرمانداری و اعضای شورای روستای تمبک از کتابخانه شهدای هسته ای روستا بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان بوشهر، به مناسبت گرامیداشت هفته کتاب و کتابخوانی سیدعلی پاکنژاد، فرماندار کنگان، محمد صفا، بخشدار مرکزی، احمد بلوچی، رییس شورای شهر از کتابخانه عمومی شهدای هسته ای کنگان بازدید کردند.
 سیدعلی پاکنژاد اذعان کرد: از نظر بسیاری از کارشناسان روانشناسی، کتاب مایه آرامش روحی انسان است؛ زیرا یکی از مهم ترین عواملی که می تواند آفت جهل را از میان بردارد و روح را صیقل دهد مطالعه است.
وی افزود: هرچند امروزه در دنیای اینترنت و رسانه‌های گوناگونی که به‌سادگی دردسترس همه قرار دارند، لذت مطالعه صفحات یک کتاب خوب به فراموش سپرده شده است اما مسلماً سهم یک کتاب خوب در انتقال دانش و آموزه ها گاهی به مراتب بسیار ماندگار تر و موثرتر می باشد.
نصرالله اسماعیلی، رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان کنگان نیز ضمن تقدیر از حضور فرماندار در کتابخانه ها، گزارش فعالیت های یک سال اخیر کتابخانه های شهرستان کنگان را ارائه کرد.

 
عكس های مرتبط :