فهرست

اخبار شهرستان‌ها
کتابخانه عمومی شبانکاره با همکاری کانون همیاران کتاب برگزار کرد آیین رونمایی کتاب و تجلیل از نویسندگان بخش شبانکاره آیین رونمایی کتاب و تجلیل از نویسندگان بخش شبانکاره در سالن مطالعه کتابخانه عمومی امام خامنه ای شبانکاره برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان بوشهر، به همت کتابخانه عمومی امام خامنه ای شبانکاره از کتاب های "مسئولیت مدنی روانشناسان و مشاوران" نوشته سعید فریدون پور و "نیروگاه حرارتی" ترجمه رضا کریمی، با حضور رئیس شورای اسلامی بخش، شهردار و شورای اسلامی شهر شبانکاره، رئیس اداره کتابخانه های دشتستان، مسئول کتابخانه عمومی شبانکاره، مسئولین ادارات، نویسندگان اثر، دوستداران کتاب و کتابخوانی در کتابخانه عمومی شبانکاره رونمایی شد.
در این آیین از محمد بحرینی فرد مولف اثر مجموعه شعر "اتفاقی" و آمنه رمضانی مولف کتاب های تربیت لاکچری  و مجموعه ۹۰جلدی بهاره نیز تجلیل شد.
طیبه زارع مسئول کتابخانه عمومی شبانکاره این کتابها را منبعی معتبر برای علاقه مندان، دانشجویان و پژوهشگران این حوزه دانست و افزود تالیف کتاب بهترین ابزار برای نشر علوم است و در این فرصت از تلاش و اهتمام ویژه مولفان در گردآوری این آثار قدردانی می کنم.
شایان ذکر است در این مراسم از مروجین کتابخوانی نیز تقدیر به عمل آمد.
منبع: dashtestan