فهرست

تازه‌ترين اخبار

به همت دهیاری و شورای اسلامی آبطویل صورت گرفت:

اهدای بیش از 200 نسخه کتاب به کتابخانه عمومی شهیدباهنر

دهیاری و شورای اسلامی روستای آبطویل در یک اقدام فرهنگی بالغ بر 200 جلد کتاب به کتابخانه عمومی شهید باهنر این روستا اهدا کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی بوشهر، بیش از 200 نسخه کتاب توسط دهیاری و شورای اسلامی آبطویل  به کتابخانه عمومی شهید باهنر بوشهر روستای  آبطویل اهدا شد.
در راستای ترویج فرهنگ حسنه اهدای کتاب با شعار «اهدای کتاب-اهدای دانایی» و با هدف غنی سازی منابع کتابخانه ای و ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی به عنوان یکی از اهداف مهم کتابخانه های عمومی به عنوان فرهنگسراهای اجتماعی در جهت افزایش درک و آگاهی و رشد فرهنگ عمومی در جامعه  و برای داشتن کشور پیشرفته و مستقل، بالغ بر 200 نسخه کتاب توسط دهیاری و شورای اسلامی آبطویل  به ارزش تقریبی50 میلیون ریال از کتب تازه منتشر شده در حوزه های ادبیات، پزشکی، روانشناسی و ... به کتابخانه عمومی شهید باهنر آبطویل اهدا شد.
طیبه خمیسی، مسئول کتابخانه عمومی شهید باهنر در خصوص این اقدام فرهنگی اظهار داشت: به روز بودن منابع کتابخانه ای باعث جذب بیشتر مردم به کتابخانه می شود و این کتابخانه آمادگی دارد تا کتاب های خوانده شده مردم را بصورت عمومی در اختیار اعضا قرار دهد.
در حاشیه اهدای کتاب از سوی دهیاری و شورای آبطویل از تلاش های طیبه خمیسی، مسئول و کتابدار کتابخانه عمومی شهید باهنر آبطویل تقدیر و تشکر به عمل آمد.

 
عكس های مرتبط :