فهرست

اخبار برگزيده

در دیدار سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان بوشهر با مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مطرح شد:

قفسه کتابخانه های عمومی به آثار نویسندگان بومی استان تجهیز شوند

سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان بوشهر با مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل  کتابخانه های عمومی استان بوشهر، عباس نعمتی، سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان بوشهر در دیدار با عبدالرحیم افروغ، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: هم خانواده بودن دو دستگاه کتابخانه های عمومی و فرهنگ و ارشاد اسلامی ظرفیت خوبی است که می توان از آن در توسعه فرهنگ، علی الخصوص فرهنگ کتاب و کتابخوانی بهره مند شد.
عباس نعمتی، سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان بوشهر با تبریک انتصاب مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اظهار امیدواری کرد فصل جدیدی در تعاملات و همکاری های دو جانبه بین این دو دستگاه فرهنگی آغاز شود.
عباس نعمتی گفت: هم خانواده بودن دو دستگاه کتابخانه های عمومی و فرهنگ و ارشاد اسلامی ظرفیت خوبی است که می توان از آن در توسعه فرهنگ، علی الخصوص فرهنگ کتاب و کتابخوانی بهره مند شد.
وی افزود: بیش از سه سال است که از برگزاری آخرین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی استان بوشهر می گذرد و با توجه به اینکه دبیر این انجمن اداره کل فرهنگ و اردشاد اسلامی است توقع داریم تدابیر لازم در این خصوص اندیشیده شود.
سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان در این دیدار گفت: با توجه به کمبود منابع کتابخانه ای در استان انتظار داریم بخشی از منابعی که اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان به منظور حمایت از نویسندگان بومی خریداری می کند به کتابخانه های عمومی اهدا شود.