فهرست

اخبار برگزيده

فرماندار عسلویه در بازدید از کتابخانه های عمومی:

کتابخانه های عمومی با وجود محدودیت ها، فعالیت های ارزشمندی انجام می دهند

به منظور قدردانی از کتابداران کتابخانه های عمومی شهرستان عسلویه در هفته کتاب و کتابخوانی، فرماندار شهرستان عسلویه از کتابخانه های عمومی شهرستان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان بوشهر ، سید علی هاشمی، فرماندار عسلویه در بازدید از کتابخانه های عمومی شهرستان عسلویه ضمن تبریک هفته کتاب و کتابخوانی و تقدیر از کتابداران شهرستان عسلویه ، بر لزوم فرهنگ سازی و ترویج فرهنگ کتابخوانی تاکید کرد.
سیدعلی هاشمی، فرماندار عسلویه با اشاره به اهمیت مطالعه و کتابخوانی در ارتقای فرهنگ جامعه، از زحمات تمامی کتابداران  کتابخانه های عمومی شهرستان که با وجود محدودیت ها، فعالیت های ارزشمندی انجام می دهند، تقدیر و تشکر کرد.
رئیس انجمن کتابخانه های شهرستان عسلویه نقش کتابداران را در توسعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی مهم توصیف کرد و افزود: باید با روش های نوین و خلاقانه جوانان و نوجوانان را به سمت کتابخانه ها سوق داد.
احمد شاکرراد، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان عسلویه  نیز در این بازدید ضمن ارائه گزارشی از عملکرد کتابخانه‌های عمومی شهرستان و برنامه‌های هفته کتاب به تشریح برنامه های آتی کتابخانه های شهرستان پرداخته و خواستار حمایت دستگاه های اجرایی از برنامه های فرهنگی کتابخانه های عمومی شدند.

 
عكس های مرتبط :