فهرست

تازه‌ترين اخبار

به میزبانی کتابخانه شهدای هسته ای برگزار شد

همایش کودکان کتابخوان روستای تمبک در ساحل خلیج فارس

همایش کودکان کتابخوان روستای تمبک و با شعار خوب بودن تمرین می خواهد و با هدف یک روز بدون زباله، با همکاری اداره محیط زیست و فرمانداری شهرستان در ساحل تمبک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان بوشهر همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی همایش کودکان کتابخوان روستای تمبک، با شعار" خوب بودن تمرین می خواهد " و  با  هدف یک روز بدون زباله در ساحل تمبک و با حضور مسئولان اداره محیط زیست شهرستان، بخشدار مرکزی، نماینده فرماندار ،دهیار و شورای روستا و دانش آموزان کتابخوان روستاهای تمبک و نخل غانم برگزار شد.
در این همایش احمد آذریار مسئول اداره محیط زیست شهرستان درباره اهمیت محیط زیست و لزوم حفظ آن برای نسل های آینده سخنانی را مطرح کردند و از کودکان خواستند که رعایت نظافت ساحل را تمرین کنند.
نصر اله اسماعیلی، رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان عسلویه نیز ضمن تبریک هفته کتاب و کتابخوانی کودکان را به شرکت در جشنواره رضوی و همچنین عضویت و استفاده از امکانات کتابخانه عمومی شهدای هسته ای دعوت کرد .
 در این همایش پس از صرف صبحانه سالم در کنار ساحل کودکان به تمیز کردن ساحل پرداختند و همچنین مسابقه طناب کشی و دارت برگزار شد و در پایان از دانش آموزان با اهدا جوایزی تقدیر به عمل آمد.

 
عكس های مرتبط :