فهرست

تازه‌ترين اخبار

در بیست و نهمین دوره هفته کتاب برگزار شد:

نمایشگاه کتاب در کتابخانه عمومی بعثت شهر نخل تقی

به مناسبت گرامیداشت هفته کتاب و کتابخوانی, نمایشگاه کتاب با موضوع یار مهربان با همکاری اداره کتابخانه های شهرستان عسلویه و کتابفروشی سیک در محل کتابخانه عمومی بعثت شهر نخل تقی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان بوشهر نمایشگاه کتاب«یار مهربان » به مناسبت بیست و نهمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران در کتابخانه عمومی بعثت شهر نخل تقی برگزار شد.
احمد شاکرراد،‌ رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان عسلویه با تبریک هفته کتاب گفت: در این نمایشگاه بیش از ۵۰۰ عنوان کتاب در حوزه های مختلف مذهبی، ادبی، داستانی، کودک و نوجوان جهت استفاده علاقه مندان عرضه شده است.
شاکرراد  افزود: با توجه به شرایط ویژه این روزها، این نمایشگاه با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و دستورالعمل های ستاد مقابله با کرونا برگزار گردیده است.
رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان عسلویه بیان داشت: کتاب و کتاب‌خوانی در رشد حیات اجتماعی بسیار اثرگذار است و در جامعه‌ای که مردم اهل مطالعه و کتاب‌خوانی باشند علاوه بر ارتقای دانش و اندیشه، توسعه فرهنگ نیز محقق شده و حقوق شهروندی نیز رعایت می شود.
وی در پایان خاطرنشان کرد: ارتقای سطح فرهنگ عمومی افراد و جوامع محلی پیش نیاز پیشرفت و توسعه جامعه است و ترویج فرهنگ کتابخوانی اقدامی ارزشمند در جهت افزایش سطح فرهنگ عمومی به واسطه کتابخوانی برای نسل آینده است.


 
عكس های مرتبط :