فهرست

تازه‌ترين اخبار

با حضور برخی نویسندگان بوشهری

نشست کتابخوان ویژه نویسندگان بومی در بوشهر برگزار شد

همزمان با هفته کتاب، نشست ویژه کتابخوان نویسندگان با حضور برخی از نویسندگان بوشهری در اداره کل کتابخانه های عمومی استان بوشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان بوشهر، همزمان با هفته کتاب، نشست کتابخوان با حضور جمعی از نویسندگان و محققان بوشهری و همچنین عباس نعمتی، سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان در بستر فضای مجازی برگزار شد.
عباس نعمتی، سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان در ابتدای این برنامه با تبریک بیست و نهمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران گفت: نشست کتابخوان از طرح های نوین نهاد کتابخانه های عمومی کشور است که در آن نویسندگان، پژوهشگران و کتابخوانان، تجربه های مطالعاتی خود را با دیگران به اشتراک می گذارند.
وی افزود: در هفته کتاب کتاب در بوشهر ده ها نشست کتابخوان در کتابخانه های عمومی برگزار می شود که این فرصتی مناسب برای ارائه تجربه های مطالعاتی و همچنین معرفی کتاب های نویسندگان بومی به شمار می رود.
در این نشست کتاب «کفش های کتانی» نوشته نصرالله شفیعی توسط نویسنده، کتاب «آستین پر از عشق» خاطرات جانباز دفاع مقدس، حاج غلامرضا فربود اثر سجاد تمجیدی، توسط مؤلف و کتاب «نگره ای بر ریگستان» نوشته حسین جواهری توسط زینب یوسفی معرفی و ارائه شد.
از نکات جالب توجه این نشست حضور غلامرضا فربود، جانباز دفاع مقدس بود که کتاب «آستین پر از عشق» بر اساس خاطرات شفاهی  ایشان نوشته شده است. 
عكس های مرتبط :