فهرست

تازه‌ترين اخبار

همزمان با آغاز بیست و نهمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران در بوشهر صورت گرفت:

تجدید میثاق جامعه ی کتابداران استان با آرمان های جاوید شهیدان انقلاب اسلامی

معاون اداره کل کتابخانه های عمومی استان بوشهر به همراه اعضای ستادی این اداره و نمایندگانی از کتابداران استان بوشهر، با حضور در گلزار شهدای بوشهر، ضمن غبار روبی و نثار گل و قرائت فاتحه با آرمانهای جاوید و آسمانی این ستارگان وفاداری و شهامت تجدید عهد و پیمان کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان بوشهر؛ در این مراسم معنوی که به مناسبت ایام بزرگداشت روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار برگزار شد، حیدر راهب، معاون اداره کل کتابخانه های استان، در سخنان کوتاهی، با اشاره به نقش شهید در جامعه گفت: مهم‌ترین نقش در مسیر و اهداف انقلاب اسلامی ایران را شهدا ایفا کردند و ما امروز مدیون این شهدا هستیم .
حیدر راهب گفت: این یک توفیق است که اولین روز از ایام  بزرگداشت روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار در استان بوشهر با تجدید میثاق با شهدا و زیارت ایشان آغاز می شود.
وی گفت: بهترین خدمت برای ادامه راه شهدا این است که اهداف آنها را بشناسیم و در جهت ترویج و نهادینه کردن این اهداف تلاش کنیم و قطعاً هدف شهدا چیزی جز حفظ انقلاب اسلامی و خدمت به مردم نبود.
معاون اداره کل کتابخانه های عمومی استان بوشهر عنوان کرد: در این مکان مقدس پیمان می بندیم راه مقدس و آرمانها و اهداف متعالی شهدای عزیز را سرلوحه زندگی و رفتار سازمانی و فردی خویش قرار دهیم.
در حاشیه این رویداد، کارشناسان و کتابداران بر سر مزار مرحوم کورش برزگرزاده، کارشناس فرهنگی فقید اداره کل و مرحومه نصرت بارزمان، کتابدار تازه درگذشته کتابخانه های عمومی بوشهر حاضر و با نثار گل و فاتحه یاد این عزیزان را گرامی داشتند.


 
عكس های مرتبط :