صفحه اصلي
زمان ديجيتال
چهارشنبه 5 آبان 1400  
اخبار
1399/4/8 یکشنبه طی حکمی از سوی دبیرکل نهاد؛ مهدی توکلیان به عنوان مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل نهاد معرفی شد علیرضا مختارپور، دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور با صدور حکمی، مهدی توکلیان را به عنوان مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور منصوب کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، در متن حکم علیرضا مختارپور برای مهدی توکلیان به عنوان مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور آمده است:

برادر گرامی جناب آقای مهدی توکلیان

با سلام

با توجه به مراتب تعهد و سوابق ارزشمند فرهنگی بدینوسیله به مسئولیت مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور منصوب می‌شوید. امیدوارم با همکاری تمامی معاونین و مدیران نهاد در سراسر کشور در انجام وظایف خطیر آن اداره کل موفّق باشید.

ان شاء الله


گفتنی است مهدی توکلیان پیش از این در سمت‌هایی چون مشاور رئیس و مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، معاون فرهنگی و مشارکت‌های گروه نشریات همشهری محله، مشاور فرهنگی پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات، معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی شبکه جهانی ولایت، معاون مطبوعاتی و تبلیغاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم، مدیرکل ارتباطات دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام و رئیس موزه هنرهای دینی امام علی(ع)، مشاور ارشد موسسه فرهنگی، هنری و انتشاراتی الهدی فعالیت داشته و همچنین دارای سوابقی در حوزه مطبوعات نیز بوده‌ است.

لازم به ذکر است پیش از این محمدهادی ناصری طاهری به عنوان مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور مشغول به فعالیت بود. وی هم اکنون به عنوان مدیرکل کتابخانه‌های استان تهران و عضو شورای معاونین نهاد مشغول به فعالیت است.

نسخه قابل چاپ

« كليه حقوق مادي و معنوي براي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور محفوظ است »
Copyright © 2008 www.iranpl.ir. All rights reserved.