صفحه اصلي
زمان ديجيتال
چهارشنبه 5 آبان 1400  
اخبار
1399/2/31 چهارشنبه با صدور پیامی صورت گرفت: دعوت استاندار بوشهر از مردم برای شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی عبدالکریم گراوند، استاندار بوشهر گفت: مردم فرهنگ دوست استان را برای مشارکت در این جشنواره فاخر و بهره مندی از فرصت پیش آمده سفارش می کنم.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان بوشهر، عبدالکریم گراوند، استاندار بوشهر طی پیامی مردم استان را به شرکت در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.
متن پیام بدین شرح است:
در دوران پر مخاطره امروز که جوامع بشری دستخوش گرفتاری و تلاطم های پیچیده اند و مردم جهان، پریشان و مضطرب، خلأهای معنوی را بیش از پیش در زندگی خود احساس می کنند، شاه کلید رهایی انسان از تعلقات و قید و بند حیات مادی و نجات از سرگشتگی ها، آشتی با خداوند متعال و پیوند با قرآن و سیره بی همتا و سراسر نور و هدایت پیامبر اکرم(ص) و اهل بیت مطهر ایشان است.
سیره پیامبر (ص) و ائمه هدی سراسر برکت، رحمت، علم و آگاهی است و فراتر از آن نور است و هدایت.
هادیانی که حقیقت مطلق عالمند و بدون شک پیروی از سبک زندگی ایشان تنها راه نجات اهل زمین است.
دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی که از سوی نهاد کتابخانه های عمومی کشور با هدف آشنایی ایرانیان با سبک زندگی منور رضوی برنامه ریزی شده، فرصت مغتنمی است تا ایران عزیز یک بار دیگر با غور در دریای بیکران تعالیم ناب رضوی و آموزه های هستی بخش حضرت ثامن الحجج (علیه آلاف التحیته و الثنا) و فرزندان مکرم ایشان، زندگی خود را بر مدار حیات طیبه رضوی احیا کند.
از این رو مردم فرهنگ دوست استان را برای مشارکت در این جشنواره فاخر و بهره مندی از فرصت پیش آمده سفارش میکنم. باشد که با تنعم از این خوان گسترده شاهد تحولی در خور سبک زندگی فردی و اجتماعی مان باشیم.
من الله توفیق
عبدالکریم گراوند استاندار بوشهر

 
نسخه قابل چاپ

« كليه حقوق مادي و معنوي براي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور محفوظ است »
Copyright © 2008 www.iranpl.ir. All rights reserved.