فهرست

اخبار برگزيده

سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان بوشهر در گرامیداشت هفته ملی کودک:

اگر کتابخوانی در کودکی نهادینه شود اثر آن همچون نوشته ای بر سنگ تا ابد باقی خواهد ماند

آیین افتتاحیه محفل ادبی آیندگان شعر و آفتاب ویژه کودکان و نوجوانان به مناسبت هفته ملی کودک و روز بزرگداشت حافظ برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان بوشهر، همزمان با هفته ملی کودک و روز بزگرداشت حافظ، ‌آیین افتتاحیه محفل ادبی آیندگان شعر و آفتاب، با حضور علاقه مندان به شعر و ادب پارسی و همچنین حضور مجازی عباس نعمتی، ‌سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان بوشهر و عبدالله علیپور شاعر و نویسنده بوشهری کودک و نوجوان و با اجرای مجید عابدی دبیر محفل ادبی شعر و آفتاب به میزبانی کتابخانه عمومی خلیج فارس بوشهر برگزار شد.
عباس نعمتی، سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان بوشهر در ابتدای این جلسه با گرامیداشت هفته ملی کودک و همچنین روز بزرگداشت حافظ بیان داشت: خدمت رسانی کارکنان کتابخانه های عمومی به عموم مردم باعث افتخار و مباهات  است، این خدمت رسانی به اعضای بخش کودک می تواند ماندگار تر بوده و تأثیر آن را در نسل های آتی میهن عزیزمان نظاره گر باشیم.
وی خاطر نشان کرد: اگر کتابخوانی  در کودکی در فرزندان و کودکان نهادینه شود و آنان با کتاب انس پیداکرده و کتابداران نیز بتوانند موجب اتصال کتابخانه ها و کودکان باشند، این ارتباط همچون نوشته ای بر سنگ تا ابد و مادام العمر باقی خواهد ماند.
در انتهای این جلسه سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان و همچنین 12 نفر از کودکان به شعرخوانی پرداختند.

 
عكس های مرتبط :