فهرست

اخبار برگزيده

در نشست مشترک کتابخانه های بوشهربا نیروی انتظامی مطرح شد

عضویت رایگان پرسنل نیروی انتظامی و خانواده های ایشان در هفته ناجا

همزمان با هفته ناجا، نشست مشترک مسئولین کتابخانه های عمومی استان بوشهر با مسئولین معاونت اجتماعی نیروی انتظامی بوشهر در کتابخانه عمومی مصلحیان بوشهر برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان بوشهر نشست مشترک مسئولین کتابخانه های عمومی با نیروی انتظامی با حضور عباس نعمتی، ‌سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان بوشهر، سرهنگ جهانبخش طهماسبی، معاونت اجتماعی نیروی انتظامی بوشهر و با هدف ارتقاء سطح آگاهی و امنیت اعضاء در کتابخانه های عمومی در کتابخانه عمومی مصلحیان برگزار شد.
عباس نعمتی، ‌سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان در ابتدای این جلسه با تبریک هفته نیروی انتظامی، خدمات این نهاد خدمتگذار به مردم را در حال پیشرفت توصیف کرد و افزود: تحول بسیار خوبی در نیروی انتظامی ایجاد شده است که زحمات ایشان قابل تقدیر است.
عباس نعمتی مساعدت و همکاری با نیروی انتظامی را لازمه ایجاد امنیت کتابداران و اعضاء عنوان کرد وگفت توقع داریم برخی از کتابخانه هایی که در حاشیه شهرها قرار گرفته اند بیشتر مورد سرکشی قرار بگیرند.
سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان بوشهر با اشاره به اهمیت آگاهی در بین مردم تصریح کرد: هرچه میزان آگاهی و مطالعه افراد جامعه بیشتر و فرهنگ کتابخوانی توسعه یابد، شاهد بزهکاری ها و ناهنجاری های کمتری در جامعه خواهیم بود.
وی خاطر نشان کرد: کتابخانه های عمومی استان در راستای ارتقای سطح آگاهی مردم منطقه، همه روزه برنامه های متعدد و متنوع فرهنگی را برگزار می کنند که به تبع آن باعث افزایش آگاهی مردم و کاهش آسیب های اجتماعی خواهد شد.
وی با شاره به برگزاری یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در استان گفت: این جشنواره به عنوان بزرگ ترین رویداد کتابخوانی کشور می تواند بستری فراهم کند تا خانواده های نیروی انتظامی ضمن شرکت در این مسابقه، با خدمات کتابخانه های عمومی بیشتر آشنا شوند.
نعمتی در پایان با تقدیر از نیروی محترم انتظامی استان گفت: با توجه به تفاهم نامه منعقد شده کشوری همه پرسنل و خانواده های این نهاد می توانند در هفته نیروی انتظامی به صورت رایگان عضو کتابخانه های عمومی بشوند.
سرهنگ جهانبخش طهماسبی، معاونت اجتماعی نیروی انتظامی استان نیز در این جلسه خاطر نشان کرد: ریشه و اساس همه تغییرات در افراد جامعه، آموزش ، دانش و مطالعه است و هر کس در راستای کسب دانش گام بردارد خودش، پلیس خوش خواهد بود.
معاونت اجتماعی نیروی انتظامی بوشهر گفت: آمادگی داریم تا از ظرفیت کارشناسان انتظامی خود در حوزه های مختلفتی چون پلیس فتا، پلیس مبارزه با مواد مخدر، پلیس امنیت اقتصادی، پلیس راهور و مشاوره و مددکاری اجتماعی در خدمت مردم باشیم.
وی با اشاره به اهمیت کتاب و کتابخوانی در نیروی انتظامی گفت: سالانه حداقل 2 عنوان کتاب در حوزه تربیت کودک و مباحث خانواده توسط این معاونت منتشر می شود.
وی افزود: برگزاری مسابقات مشترک کتابخوانی می تواند در معرفی و کاهش آسیب های اجتماعی موثر باشد.

 
عكس های مرتبط :